Utslaggen
  • 0c1dbe58929a96f725afacfa61edfd4a.jpg
  • 4bfbc648421e2e3d204aea82abb9699c.jpg
  • 6a96083f0ffaceb0392da3c6c1d3cd4d.jpg
  • 7a263a48fc27a497d1e83ef1f0bde6ea.jpg
  • 8d3d6df41075b862bd4a057af8cb4fa7.jpg
  • 8f31bfca18d9a1b4de807a20d735162f.jpg
  • 85b0c3dda8779a5092783ada3c580e94.jpg
  • 89bb3bc030e40e2332635659b8fa3454.jpg
  • 772c8a380bd8fb37ab8d9ce990c1eef2.jpg
  • 977b7ce27f6fde015793b6411937c788.jpg
  • eeba1a34654e871626dc54dba75c4d6d.jpg
  • efc9a1c939749cca0fa26bebafd7c17b.jpg
  • Header_JFP2015.jpg
  • Header_NKPupillenjonges2epriis.jpg

 

20120725 JF Utslaggen

(Klik op de foto foar filmke oer de histoarje fan de winners)

 

 UTSLAGGEN

2018

1. Berlstum (André van Dellen, Patrick Nauta, Patrick van Dellen)

2. Hijum-Feinsum (Hielke Beijering, Giancarlo Teitsma, Laas Pieter van Straten)

3. Easterein (Bote Jellema, Doede Rients Okkema, Rémon Tie Bouma)

3. Winsum (Sipco Greidanus, Wessel Hilverda en Evert Pieter Tolsma)

 

2017

1. Frjentsjer (Djurre Seerden, Allard Hoekstra, Marco de Groot)

2. Seisbierrum-Pitersbierrum (Durk Ennema, Pieter van der Schoot en Joran Gerbranda)

3. Menaem (Youri de Groot, Tom Gerard Cats en Tycho de Groot)

3. Winsum (Hessel Postma, Wessel Hilverda en Evert Pieter Tolsma)

 

2016

1. Seisbierrum-Pitersbierrum

(Johannes van der Veen, Kees van der Schoot, Pieter van der Schoot)

2. Jelsum-Koarnjum-Britsum (Lieuwe v.d. Werff, Kevin Jordi Hiemstra, Haye Jan Nicolay)

3. Seisbierrum-Pitersbierrum 2 (Durk Ennema, Jan-Sjouke Weewer, Joran Gerbranda)

3. Berltsum 1 (André van Dellen, Ruben Eijzenga, Jisse Kemper)

 

2015

1. Boalsert (Peter van Zuiden, Hendrik Bouwhuis en Julian Faber)

2. Easterein (Doede Rients Okkema, Rémon Tie Bouma, Jan Schurer)

3. Dronryp (Rense Sijbesma, Sander Kingma, Wierd Baarda)

3. Easterlittens (Dirk Jorritsma, Gerrit Rinse Stremler, Erwin Zijlstra)

 

2014

1. Seisbierrum-Pietersbierrum

(Johannes van der Veen, Kees van der Schoot, Jelte Visser)

2. Frjentsjer (Djurre Seerden, Allard Hoekstra, Jan Schurer)

3. St Jabik 1 (Enno Kingma, Bauke Triemstra, Rick Poortstra)

3. Peins (Wessel van Wier, Jolt Vollema, Menno van Zwieten)

 

2013

1. St Anne (Rein Hiemstra, Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong)

2. Seisbierrum-Pietersbierum (Johannes vd Veen, Kees vd Schoot, Jelte Visser)

3. Easterlittens (Ruben Bonhof, Erwin Zijlstra, Simon Zijlstra)

3. St Jabik (Bauke Triemstra, Enno Kingma, Rick Poortstra)

 

2012

1. Tsjummearum (Arnold Zijlstra, Steven de Bruin, Hans Wassenaar)

2. St Anne (Rein Hiemstra, Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong)

3. Dronryp (Wierd Baarda, Jan-Sipke Tuinman, Sybren Blanksma)

3. Minnertsgea (Marten Bergsma, Roan-Hein Joostema, Hendrik Kootstra)

 

2011

1. Frjentsjer (Jan Hof, Erik de Groot, Patrick Scheepstra)

2. Tsjummearum (Arnold Zijlstra, Steven de Bruin, Hans Wassenaar)

3. Wjelsryp (Pieter Sijberen Scharringa, Siebe Greidanus, Jouke Bosje)

3. Peins (Douwe Rienstra, Niek Feenstra, Menno van Zwieten)

 

2010

1. Tsjummearum (Arnold Zijlstra, Hans Wassenaar, Steven de Bruin)

2. St. Anne (Sjoerd de Jong, Pieter Jan Plat, Jeroen Westra)

3. Makkum (Hendrik Jan v/d Velde, Rienk Veltman, Steven van Gorssel)

 

2009

1. Holwert (Gert-Anne vd Bos, Hindrik Jan de Haan, Rudolf Soepboer)

2. Tsjummearum (Arnold Zijlstra, Hans Wassenaar, Steven de Bruin)

3. Wommels (Eeltje Postma, Redmer Strikwerda, Erik Haitsma)

3. Dronryp (Marten van der Leest, Johan Diertens, Jelmer Hornstra)

 

2008

1. Holwert (Gert-Anne vd Bos, Jacob Soepboer, Rudolf Soepboer)

2. Wytmarsum (Klaas de Vries, Jacob Zaagemans, Gert Jan Meekma)

3. Wommels (Eeltje Postma, Redmer Strikwerda, Erik Haitsma)

3. Dronryp (Marten van der Leest, Johan Diertens, Jelmer Hornstra)

 

2007

1. Makkum (Hendrik Jan vd Velde, Lennart Adema, Hyltje Bosma)

2. St. Jabik (Albert Leeuwen, Martijn Hiemstra, Renze Pieter Hiemstra)

3. Hijum-Feinsum (Martijn Olijnsma, Helmer Hofman, Gerrit Steegstra)

3. Holwert (Gert-Anne vd Bos, Rudolf Soepboer, Hedzer Wiersma)

 

2006

1. Wytmarsum (Jacob Zaagemans, Herman Sprik, Gert-Jan Meekma)

2. Goutum (Hendrik Tolsma, Terry van der Eng, Jan Sjoerd Tolsma)

3. Wommels (Kees Adema, Erik Haitsma, Redmer Strikwerda)

 

2005

1. Wytmarsum (Jacob Zaagemans, Herman Sprik, Gert-Jan Meekma)

2. Wommels (Kees Adema, Redmer Strikwerda, Erik Haitsma)

3. Easterein (Dirk-Yde Sjaarda, Pytrik Hiemstra, Marten Faber)

3. Frjentsjer (Cees Malda, Tjitte Bonnema, Michel van der Veen)

 

Haadstiper

  • Couperus

Sosjale media

Fryske Twitter Button

facebookeasterein

icon
mijnalbum

Lêste tsjetters